Wpisy

Co z farbowaniem podczas kuracji?

Często zadajecie to pytanie??. Niektórych z Was proszę o wstrzymanie się do czasu aż przywrócimy fizjologiczny stan skóry. Dla reszty przedstawiam produkt trychologiczny.

❤️Preparat chroniący przed szkodliwym wpływem chemii fryzjerskiej na skórę głowy❤️

Dermagen jest unikalną formułą opracowaną celem zapobiegania poparzeniom i podrażnieniom spowodowanych chemią fryzjerską. Wskazane jest używanie preparatu zawsze przed koloryzacją i rozjaśnianiem włosów. Dzięki temu Twoja skóra po koloryzacji nie będzie podrażniona, a mieszki włosowe nie ulegną zniszczeniu.

➡️ Preparat Dermagen wchodzi w reakcję z chemią fryzjerską, zmieniając jej szkodliwe alkaliczne pH do naturalnego pH skóry głowy (poziom 5,5).

➡️ Dzięki preparatowi Dermagen utrzymujemy biofilm skóry, niezbędny do prawidłowej proliferacji keratynocytów.

➡️ Dermagen chroni ujścia mieszków włosowych przed niebezpiecznym działaniem chemii fryzjerskiej.

➡️ Stosowanie Dermagenu przed procesami koloryzacji zapobiega zabarwieniom skóry głowy farbą fryzjerską, poparzeniom i podrażnieniom.

➡️ Niezależnie czy pH chemii fryzjerskiej wynosi pH=8 czy też pH=11 , preparat Dermagen zawsze przywróci je do poziomu pH=5.5. Dzieje się tak dlatego, że preparat posiada zbuforowaną formułę. Tym samym preparat jest skuteczny w przypadku stosowania każdego zabiegu fryzjerskiego.

➡️ Produkt jest łatwy w aplikacji i rozpuszczalny w wodzie. Preparat nie zmienia koloru ani trwałości farby fryzjerskiej.

Preparat dostępny w gabinecie ?